top of page

Para Puan Ayrılacalıkları Cebinizde

Para Puan Kazanım
Bu kampanya Pasta Sanatı Mobil Uygulama’mıza özel sadece online siparişlerde ve tüm ürün gruplarında geçerlidir. Butik Pasta Tic. ve San. Ltd. Şti. adına Pasta Sanatı’nın tüm hakları saklıdır. Pasta Sanatı önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Para Puan’ların Avantajları
Pasta Sanatı Mobil Uygulama’mızdan verdiğiniz her sipariş için Para Puan kazanabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra, ilk siparişinize özel %30 Para Puan, sonraki tüm siparişlerinizde ise %15 Para Puan kazanırsınız. Kazandığınız Para Puan'ları bir sonraki siparişinizde kullamak üzere biriktirebilir ya da dilediğiniz siparişlerinizde kullanabilirsiniz.

Para Puan Limiti ve Kullanımı
Para Puan kullanımı konusunda minimum bir limit yoktur. Birikmiş puanlarınızı ödeme aşamasında kullanabilirsiniz. Hemen sipariş verip, sevdiğiniz Pasta Sanatı lezzetleri olduğunuz yere teslim edilirken puanlarınız cebine gelsin!

Para Puan Kontrolü
Kullanıcı bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra, "Menü" alanındaki "Kullanıcı İsmi" seçeneğine tıklayarak kontrol edebilirsiniz. 

Mobil uygulamamız üzerinden farklı kampanyalar ile karşınızda olacağız. Bizi takip etmeyi unutmayın!

bottom of page